Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
125. árverés
Nyelvészet [1]
Tételek [2-3]
Csillagászat [4-7]
Tételek [8-10]
Erotika [11-13]
1848-1849 [14-24]
Tételek [25-26]
Folyóirat [27-28]
Fotóművészet [29-38]
Főúri könyvtárakból [39-46]
Grafika, rajz [47-49]
Tételek [50-52]
Jogtörténet [53-55]
Tétel [56]
Kézirat [57-61]
Fénykép, fényképészet [62]
Kézirat [63-68]
Tétel [69]
Mezőgazdaság [70]
Turcica [71]
Magyar avantgárd [72-78]
Magyar politikai plakátok [79-81]
Metszet, látkép [82-87]
Modern építészet [88-91]
Művészi könyvkötések [92-95]
Magyar nemesi felkelés [96]
Tétel [97]
Oklevél [98-101]
Orvostörténet [102-105]
Ősnyomtatvány [106-109]
Tételek [110-118]
Ponyvakiadások [119-126]
Tétel [127]
Régi Magyar Könyvtár [128-134]
Tétel [135]
Széchenyi István gróf és kora [136-137]
Tétel [138]
Szőlészet, borászat [139-140]
Tételek [141-145]
Nyelvészet [146]
Térkép, atlasz [147-153]
XVI. századi nyomtatványok [154-157]
Tizenöt éves háború [158-162]
Utazás [163-165]
Széchenyi István gróf és kora [166]
125. árverés - Magyar avantgárd 72-78
72. tétel
Lesznai Anna
Eltévedt litániák
(Bécs), 1922. Libelli-Verlag.
Részletek >>
73. tétel
Magyar Írás. Irodalmi és művészeti lap. Szerkeszti Raith Tivadar. II. évf. 3. szám.
Bp., 1922. (Európa ny.)
Részletek >>
74. tétel
Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. V. évf. 1. szám.
Bp., 1925. (Európa ny.)
Részletek >>
75. tétel
Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. V. évf. 2. szám.
Bp., 1925. (Európa ny.)
Részletek >>
76. tétel
Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. V. évf. 7. szám.
Bp., 1925. (Európa ny.)
Részletek >>
77. tétel
Munka. Művészeti és társadalmi beszámoló. Szerkeszti: Kassák Lajos. 5.; 10. szám.
Bp., 1929. (Hungária ny.)
Részletek >>
78. tétel
Remenyik Zsigmond
Bolhacirkusz. Regény.
Bp., 1932. (Spitzer-ny.)
Részletek >>