128. árverés - 255. tétel
Lukács Ödön
Nyiregyháza szabad, kiváltságolt város története. I-II. kötet [egybekötve].
Nyiregyháza, 1886. Jóba Elek. |
(2)+273p.; (3)+278-491+(1)p. |
Mindkét kötetben Thaly Kálmánnak szóló dedikációval. A második kötetbe ragasztva: A szerző autográf levele Thaly Kálmánnak "Tisztelt barátom Kálmán!" megszólítással. 1 beírt oldal. Kelt: Nyíregyháza, 1887. IV. 17. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. |