128. árverés - 256. tétel
Komarniczki Gyula, dr.
A Magas Tátra hegymászókalauza (Harmadik kiadás). I-IV. rész [egybekötve].
Késmárk-Bp., 1926. Turistaság és Alpinizmus. |
LXXI+(3)+584p. Dedikált példány. (Dr. Thirring-Dr. Vigyázó: Részletes Kalauzok. 7.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |