Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
129. árverés
Buda és Pest [1]
Tételek [2-6]
Botanika, kertészet [7-8]
Tételek [9-14]
Erdély [15-19]
Erotika [20-23]
Eszterházi vigasságok [24-27]
1848-1849 [28-36]
Folyóirat [37-39]
Fotóművészet [40-49]
Gasztronómia [50]
Tétel [51]
Grafika, rajz [52-60]
Tételek [61-65]
Fizika, matematika [66]
Tétel [67]
József Attila [68-69]
Tételek [70-71]
Kézirat [72-77]
Kner-nyomtatvány [78-79]
Kódex [80]
Tételek [81-82]
Különleges ajánlások [83-93]
Magyar avantgárd [94-109]
Márai Sándor könyvtárából [110-114]
Tételek [115-118]
Modern építészet [119-122]
Művészi könyvkötések [123-132]
Oklevél [133-140]
Őstörténet [141-144]
Plakát [145-154]
Plakátművészet [155-159]
Tétel [160]
II. Rákóczi Ferenc és kora [161-165]
Régi Magyar Könyvtár [166-172]
Reklám [173-183]
Tételek [184-188]
Széchenyi István gróf és kora [189-197]
Szepesség [198]
Szőlészet, borászat [199]
Tételek [200-202]
Térkép, atlasz [203-205]
Tétel [206]
XVI. századi nyomtatványok [207-210]
Tételek [211-213]
Utazás [214-218]
Tételek [219-222]
129. árverés - Tételek 184-188
184. tétel
Gróf Sándor ugrása — Saut du comte Sándor
Részletek >>
185. tétel
(Sándor Móric gróf) Moritz Graf Sándor
Accidents aus meinem Leben vom Jahre 1821 bis 1826. Illustrirt von meinem Jugendfreunde J. G. Prestel. Zur Erinnerung meinem Freunden gewidmet von ~.
Mainz?, 1870k. Victor von Zabern?.
Részletek >>
186. tétel
(Schiller, Friedrich) Siller Fridrik
Az Európai híres zsiványok, útonálló tolvajok, gyilkosok, haramiák, lázzadók és pártütők' tűköre, mellyet ~ irásíból Fordított Czövek István. I-II. darab [egybekötve].
Pesten, 1817. Trattner János Tamás.
Részletek >>
187. tétel
Schimmer, (Karl August) Károly Auguszt
A' franczia lázadás és következményei. Története a' huszonhárom évi viaskodásnak Franczia-ország' kényurasága ellen, összekötve Napoleon' életirásával és a' reichstadti herczeg' biographiai vázlatával, valamint nevezetes személyekrőli magyarázó észrevételekkel, és történetirási emlékezetességekről. Leghitelesebb források után kidolgozta ~, németből magyarra fordította Sz... J.
Kassán, 1839. Hagen Károly.
Részletek >>
188. tétel
(Somogyi Gedeon)
Mondolat. Sok bővitményekkel, és eggy kiegészített újj-szótárral eggyütt. Angyalbőrbe kötve, eggy Tünet-forint.
Dicshalom (Veszprém), 1813. ny.n.
Részletek >>