137. árverés - 112. tétel
(Pethő) Petthő Gergely
Rövid magyar kronika. Sok rendbéli fő historiás Könyvekböl nagy szorgalmatossággal egybe szedettetet és irattatot ~tűl.
Cassán, 1729. Akademiai Bötűkkel Frauenheim János által. |
(2)+209p. |
XIX. századi félvászon-kötésben. A levelek egy része -- a kötet vége felé egyre erősebben -- foltos. |