142. árverés - 157. tétel
Magyarország alaptörvényei közjogi fejtegetésekkel és fölvilágositásokkal. Irta egy jurista.
Pest, 1861. Lauffer és Stolp. |
(2)+IV+214p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Poss.: Dessewffy Aurél könyvjegyével és tulajdonosi bejegyzésével. |