142. árverés - 166. tétel
Jókai Mór
A tengerszemű hölgy. Regény három kötetben. I-III [egybekötve].
Bp., 1890. Révai Testvérek. |
179+(1)+151+(1)p.; 161+(1)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Dezseőffy Géza gyűjteményi bélyegzőjével. |
Szüry: 0 |