142. árverés - 24. tétel
Benczur, (József) Josephus
Ungaria semper libera...
Vindobonae, 1764. Bader. |
(8)+80p. |
Benczúr munkája a király és a rendek kapcsolatát tárgyalja a későbbi jozefinizmus szellemében.
Elékötve:
H.n., 1773. ny.n. (24)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |