142. árverés - 251. tétel
Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882—1932.
Gyoma, 1931. Kner. |
1t.+176+(4)p. |
Hozzá:
Kner Erzsébet autográf sorai névjegykártyája hátoldalán:
"Apának ez a könyve most jelenik meg abból az alkalomból, hogy nemsokára 50 éve lesz cége megalapításának. Némelyik fejezete talán érdekelni fogja Tanár Urat, kérem, fogadja szívesen. Sokszor üdvözli Kner Erzsébet. 31. X. 1." |
Kopottas gerincű, aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. |
Lévay--Haiman: 1.436/B. |