142. árverés - 43. tétel
Iványi Béla, dr.
A Tomaj nemzetség és a Tomaj nemzetségbeli losonczi Bánffy család története. I. kötet. Kezdettől — 1526-ig [unicus].
Bp., 1941. Hornyánszky V. ny. |
VII+650p.+1t.+9 térk. (3 kihajt.) |
Hozzá:
Oklevéltár a Tomaj nemzetségbeli losonczi Bánffy család történetéhez. Szerkesztette Varjú Elemér — Dr. Iványi Béla. I-II. kötet.
Bp., 1908-1928. Hornyánszky V. ny. XVI+711+(4)p.; VIII+807p. |
Az első kötet enyhén sérült, kiadói papírborítóban, az oklevéltárak aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |