142. árverés - 469. tétel
Wágner László
Gazdasági műszaki vegytan. Kézikönyv felsőbb gazdasági tanintézetek hallgatói, gazdák és iparosok számára.
Pest, 1870. Heckenast Gusztáv. |
XVI+423+(1)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |