Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
145. árverés
Kiegyezés 1867-2017 [1-9]
Tétel [10]
Bibliofil kiadványok [11-12]
Tételek [13-15]
Budapest régi látképeken [16-20]
Tételek [21-23]
Erdély [24-27]
1848-1849 [28-33]
Tétel [34]
Fénykép, fényképészet [35-42]
Folyóirat [43-48]
Grafika, rajz [49-51]
Tétel [52]
Hungarica [53-57]
Tételek [58-61]
Kézirat [62-74]
Tételek [75-76]
Kner-nyomtatvány [77]
Tétel [78]
Különleges ajánlások [79-89]
Magyar avantgárd [90-93]
Tételek [94-95]
Metszet, látkép [96-97]
Tételek [98-99]
Nyelvészet [100-103]
Oklevél [104-118]
Orvostörténet [119-121]
Reformáció [122-145]
Régi Magyar Könyvtár [146-149]
Szabó Magda 1917-2017 [150-151]
Széchenyi István gróf és kora [152-158]
Színháztörténet [159]
Térkép, atlasz [160-190]
XVI. századi nyomtatványok [191-193]
Tétel [194]
Utazás [195-198]
Tétel [199]
145. árverés - Széchenyi István gróf és kora 152-158
152. tétel
Clark, Adam
Einige Worte über den Bau der Ofner-Pesther Kettenbrücke. Mit Bezug auf die, in öffentlichen Blättern darüber erschienenen Aufsätze. von ~. (Aus dem englichen Manuscript übersetzt.)
Pesth, 1843. Gustav Heckenast.
Részletek >>
153. tétel
Kossuth Lajos
Felelet gróf Széchenyi Istvánnak ~tól
Pest, 1841. Landerer-Heckenast.
Részletek >>
154. tétel
Paleocapa, (Pietro) Péter
Vélemény a Tiszavölgy rendezésérül. Irta ~. Olaszbul forditotta Sasku Károl. 1846.
Pesten, 1846. Trattner -- Károlyi.
Részletek >>
155. tétel
András(s)y György, gróf — Széchenyi István, gróf
~nak a' Budapesti Hid-Egyesülethez irányzott jelentése midőn külföldrül visszatérének
Pozsonban, 1833. Landerer.
Részletek >>
156. tétel
Széchenyi István, g(róf)
Magyarország kiváltságos lakosihoz
(Pest, 1844. Beimel József.)
Részletek >>
157. tétel
Széchenyi István, gróf
Világ vagy is felvilágosító töredékek némi hiba 's előitélet eligazitására
Pesten, 1831. Landerer.
Részletek >>
158. tétel
Záborszky Alajos
A' Pesti Hirlap elleni gyanusítások és haladás
Pesten, 1841. Landerer és Heckenast.
Részletek >>