146. árverés - 45. tétel
Herczeg Ferenc
Magdaléna két élete. Gróf Batthyány Gyula rajzaival.
Bp., (1943.) Uj Idők. |
125+(2)p.+12t. Számozott (85./1000), a szerző és az illusztrátor által aláírt példány. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |