(Lőcse), 1860. Werthmüller János és fia bet.. |
(3)p. |
A második nemzeti himnuszunknak tekinthető mű első önálló kiadása. Három nyelvű (a magyar mellett német és tót) nyomtatvány. Először az Aurora almanachban jelent meg, 1837-ben. |
Díszesen aranyozott gerincű, XX. század eleji félbőr-kötésben. Festett előzéklapokkal. A gerincen kis javításokkal. |
Szüry: 0 |