149. árverés - 172. tétel
Extractus Benignarum Resolutionum Regiarum Religionalium... Comit(a)tus Liptoviensis Ab Anno 1790.
494 beírt oldal. |
A Liptó vármegyére vonatkozó vallásügyi királyi rendeletek és egyéb jogforrások kivonatainak gyűjteménye 1790-től kezdve 1829-ig. |
Korabeli, sérült félvászon-kötésben. |