149. árverés - 173. tétel
Győry Elek
Az általános magyar magánjogi törvénykönyv tervezete. Általános indokok. Általános rész.
Bp., 1880. M. Kir. Egyetemi Ny. |
87p. |
Hozzákötve:
Halmosy Endre:
Az általános magánjogi törvénykönyv tervezete. Dologi jog.
Bp., 1882. M. Kir. Egyetemi Ny. 231p.
Hozzákötve:
Dr. Apáthy István:
Az általános magyar magánjogi törvénykönyv tervezete. Kötelmi jog. Általános rész.
Bp., 1882. M. Kir. Egyetemi Ny. 259p.
Hozzákötve:
Teleszky István:
Az általános magánjogi törvénykönyv tervezete. Öröklési jog.
Bp., 1882. M. Kir. Egyetemi Ny. 132p. |
Kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |