151. árverés - 217. tétel
Felséges Első Ferdinánd... által szabad királyi Pozsony városába 1847-ik évi november 7-ikére rendeltetett Magyar-országgyülésen a méltóságos főrendeknél tartatott országos ülések naplója. I. kötet.
Pozsonyban, 1848. Landerer és Heckenast. |
(4)+542p. |
Hozzákötve:
Felséges Első Ferdinánd... által... összehivott magyarországi közgyülésnek naplója a tekintetes karoknál és rendeknél
Pozsonyban, 1848. Landerer és Heckenast. (4)+240+XVI+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis kopásnyomokkal, ettől eltekintve szép példány. |