151. árverés - 296. tétel
Lakatos Ottó
Arad története. I-III. kötet.
Arad, 1881. Gyulai István. |
X+252+(2)p.+3t. (1 kihajt.); (4)+274+(3)p.+1 színes, kihajt. térk.; (4)+368+(3)p.+3t. |
A harmadik kötet függelékeként jelent meg a szerző "Három év egy kompromittált életéből" című visszaemlékezése, melyben a szabadságharc utáni elfogatását és börtönéveit írja le. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |