151. árverés - 33. tétel
A somorjai tímárcéh német nyelvű szabályzata.
A szöveg végén a mezőváros elöljáróinak aláírásával és a pecsét helyével. Ennek hátoldalán Pozsony vármegye viaszpecséttel ellátott megerősítésével, amelyet Galgóczy Antal alispán írt alá.
18 beírt oldal. Kelt: Somorja, 1799. VII. 4. |
Sérült, korabeli vászonkötésben. |