154. árverés - 344. tétel
Egyházi almanak MDCCCXLIIdik évre. A' helv. val. tételt tartó Dunamelléki Egyházkerület' részéből szerkesztette Polgár Mihály.
Kecskeméten, 1842. Szilády Károly ny. |
1t. (gróf Teleki Sámuel rézmetszetű mellképe)+255+(17)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |