154. árverés - 345. tétel
Egyházi könyvtár a magyar reformált vallásu nép számára. Kiadja: A Tiszántuli Reform. Egyházkerület. Szerkeszti Révész Bálint. Második évfolyam. I-IV. füzet [egybekötve].
Debreczenben, 1859-1860. Városi ny. |
127+(1)+128+127+(1)+128p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |