154. árverés - 458. tétel
Bársony István
Magyar természeti és vadászati képek. Második, átdolgozott kiadás. Képekkel díszítette Neogrády Antal.
Bp., (1926.) Athenaeum. |
218+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |