154. árverés - 459. tétel
Bársony István
Mulattató vadászrajzok. Vidám kalandok és adomák gyüjteménye. Szécsi Gyula eredeti rajzaival.
Bp., 1905. Athenaeum. |
(4)+144+(2)p. Szövegközti rajzokkal. Báró Schlossberger Viktornak dedikált példány. |
Kopottas, aranyozott, rajzos, kiadói vászonkötésben. |