158. árverés - 70. tétel
(Danzer) Danczer, Alfons
A mi hadseregünk. Az Osztrák-Magyar Monarchia népei fegyverben és zászlók alatt. Szerkesztette: ~.
Bp., 1889. Franklin. |
1t.+VII+588p.+13t. (11 színes, 1 kihajt.) Gazdagon illusztrálva. |
Kopott gerincű, restaurált, korabeli félbőr-kötésben. |