158. árverés - 71. tétel
Dayka Gábor, újhelyi
~' versei. Öszveszedte 's kiadta Kazinczy Ferenz.
Pesten, 1813. Trattner Mátyás. |
1t. (rézmetszetű címkép+XLVIII+243+(20)p. Első kiadás. Példányunk díszcímlapja hiányzik. |
A fiatalon elhunyt, kiemelkedő tehetségű költő munkáit barátja és tisztelője, Kazinczy adatta ki. |
Díszesen aranyozott gerincű, kopottas, korabeli papírkötésben. |