Első nap, 148. árverés - 191. tétel
[Szívós Béla] Virgoncz Gergely
Vígság tárháza mely a magyar lakodalmi szokások leírását, a lakodalmi versekkel és mondókákkal együtt tartalmazza, továbbá nagyszámú felköszöntőt és beszédet a legkülönfélébb alkalmakra, végre pedig válogatott szép népdalokat, talányokat s mulattató és tanulságos elbeszéléseket nyujt
Bp., (1902.) Hornyánszky Viktor. |
VIII+312p. |
Kopottas, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. |