Első nap, 148. árverés - 192. tétel
[Szokoly Viktor] Rajkó
A régi jó táblabiró. Eredeti adomák s tarkaságok. Két kötetben.
N(agy)-Várad, 1859. Hollósy Lajos. |
VIII+137+VI+160p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány levele enyhén foltos. |