Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
112. árverés
Tétel [1]
Aprónyomtatvány [2-16]
Tételek [17-28]
Buda és Pest [29-30]
Tétel [31]
Családtörténet [32-34]
Tételek [35-42]
Erdély [43-49]
Tétel [50]
1848-1849 [51-79]
Tételek [80-83]
Folyóirat [84-86]
Tétel [87]
Fürdők [88-90]
Tétel [91]
Gasztronómia [92-98]
Grafika, rajz [99-104]
Tételek [105-111]
Humor, anekdota [112-132]
Tételek [133-137]
Judaica, zsidókérdés [138-142]
Tételek [143-148]
Kalendárium, naptár [149-150]
Tétel [151]
Magyar avantgárd [152]
Tételek [153-158]
Kézirat [159-174]
Tételek [175-176]
Kner-nyomtatvány [177-184]
Tétel [185]
Baloldali irodalom [186-199]
Tételek [200-212]
Trianon 1920-2020 [213]
Tételek [214-217]
Mese, ifjúsági irodalom [218-227]
Tételek [228-230]
Oklevél [231-234]
Országgyűlésünk története [235-244]
Orvostörténet [245-250]
Tételek [251-262]
Régi Magyar Könyvtár [263-270]
Tételek [271-275]
Szabadkőművesség [276-281]
Tételek [282-286]
Széchenyi István gróf és kora [287-290]
Tételek [291-293]
Színháztörténet [294-297]
Tankönyvek [298-305]
Térkép, atlasz [306-308]
Tételek [309-314]
Ponyvakiadások [315-316]
Tételek [317-318]
Utazás [319-325]
Vadászat [326-343]
Tételek [344-350]
112. árverés - Szabadkőművesség 276-281
276. tétel
Arató Frigyes
A szabadkőművesség. Második bővített kiadás.
Bp., 1913. Pátria.
Részletek >>
277. tétel
Barach Benedek, dr.
A templáriusok titkos statutumai. Ismertető előadás Dr. Merzdorf által hasonczim alatt kiadott kézirati másolat nyomán (Halle, 1877.) ~ t.-től.
Bp., 1878. Aigner Lajos.
Részletek >>
278. tétel
Keller Imre
A "Felvidék" páholy első negyedszázadának története
Besztercebányán, 1903. (Márkus Samu ny.)
Részletek >>
279. tétel
Pachtler, G. M.
A humanitás bálványa, vagy a szabadkőmüvesség positiv része. Okmányok alapján irta: ~. Német eredetiből fordította: a pécsi növendékpapság Sz.-Pál-Társulata. I-II kötet [egybekötve].
Pécsett, 1877. Ifj. Madarász Endre ny.
Részletek >>
280. tétel
Rózsa Ignác, dr.
Hogyan neveljék a szabadkőművesek gyermekeiket? A Comenius páholyban 1914. február 27-én fölolvasta: ~.
Bp., 1914. (Márkus Samu ny.)
Részletek >>
281. tétel
Somogyi István, dr.
A szabadkőmívesség igazi arca. I. kötet. A szabadkőmívesség felelőssége Trianonért. II. kötet. A földalatti Magyarország.
Bp., 1929. Apostol ny.
Részletek >>