Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
119. árverés
Bauhaus [1-3]
Tételek [4-5]
Bibliofil kiadványok [6-9]
Botanika, kertészet [10-11]
Tételek [12-13]
Csillagászat [14-18]
Tétel [19]
Buda és Pest [20]
1848-1849 [21-32]
Fénykép, fényképészet [33-35]
Folyóirat [36-41]
Fotóművészet [42-48]
Házi praktikák [49-50]
Tétel [51]
József Attila [52-55]
Nyelvészeti pályamunkák [56]
Tétel [57]
Kézirat [58-62]
Tétel [63]
Kozma Lajos [64-70]
Tétel [71]
Különleges ajánlások [72-78]
Tétel [79]
Magyar avantgárd [80-94]
Magyar politikai plakátok [95-96]
Tételek [97-99]
Metszet, látkép [100-103]
Modern építészet [104-110]
Művészi könyvkötések [111-114]
Numizmatika [115-118]
Oklevél [119-128]
Orvostörténet [129-134]
Tételek [135-137]
Régi Magyar Könyvtár [138-148]
Respublikák [149-151]
Tétel [152]
Szőlészet, borászat [153]
Széchenyi István gróf és kora [154-157]
Tétel [158]
Tankönyvek [159-163]
Térkép, atlasz [164-167]
XVI. századi nyomtatványok [168-170]
Turcica [171-177]
119. árverés - Művészi könyvkötések 111-114
111. tétel
Allgemeines und vollständiges Evangelisches Gesang-Buch, für die Königl. Preuss. Schlesisch. Lande also eingerichtet... Nebst angefügtem Gebet-Buch, und einer Vorrede von Johann Friedrich Burg.
Breslau, 1798. Wilhelm Gottlieb Korn.
Részletek >>
112. tétel
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbizásából szerkesztette Varga Ottó. Második, bővített kiadás.
Bp., 1890. (Franklin ny.)
Részletek >>
113. tétel
Gebet-Buch eines Katholischen Christen. Fünfte Auflage.
Wien, 1809. Joseph Grämmer.
Részletek >>
114. tétel
Kosztolányi Dezső
A véres költő
(Bp., 1921.) Genius.
Részletek >>