123. árverés - 33. tétel
12 röpirat. Antisemitikus havi folyóirat. I-XII. füzet. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1880-1881. ny.n. |
Teljes első évfolyam. Szerkesztője Istóczy Győző, a múlt századi antiszemita mozgalom vezéralakja volt. Lakatos bibliográfiája mindössze ezt 12 számot ismerte (tudomásunk szerint 1891-ig jelent meg). |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Slightly worn contemporary half cloth. Lakatos: 3950. |