Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
123. árverés
Tételek [1-13]
Jeles magyar történetírók [14]
Tételek [15-20]
Erotika [21-22]
1848-1849 [23-26]
Tétel [27]
Folyóirat [28-33]
Fotóművészet [34-40]
Fürdők [41-43]
Tételek [44-45]
Grafika, rajz [46-49]
Tétel [50]
Jeles magyar történetírók [51]
Tételek [52-54]
Kézirat [55-59]
Kner-nyomtatvány [60-61]
Tételek [62-66]
Magyar avantgárd [67-77]
Magyar politikai plakátok [78-79]
Tételek [80-82]
Metszet, látkép [83-88]
Mezőgazdaság [89-90]
Tételek [91-92]
Modern építészet [93-95]
Fizika, matematika [96]
Tétel [97]
Oklevél [98-102]
Orvostörténet [103-109]
Ősnyomtatvány [110-114]
Tételek [115-118]
Régi Magyar Könyvtár [119-126]
Rendjelek, kitüntetések [127-129]
Tétel [130]
Széchenyi István gróf és kora [131-135]
Tétel [136]
Tankönyvek [137-141]
Térkép, atlasz [142-148]
XVI. századi nyomtatványok [149-154]
Tizenöt éves háború [155-158]
Tétel [159]
Turcica [160-161]
Tétel [162]
Utazás [163-164]
Tételek [165-166]
123. árverés - Folyóirat 28-33
28. tétel
Ars Una. Művészeti szemle. Szerkeszti: Pogány Kálmán. I. évf. 1-9. szám [egybekötve].
Bp., 1923-1924. (Korvin Testvérek ny.)
Részletek >>
29. tétel
[Kazinczy Ferenc] Széphalmy Vintze
Orpheus. Eggy hónapos irás, a' jozan-gondolkozasnak, igazabb ízlésnek és magyar történeteknek elő-segéllésére. Ki-adta ~. I-II. kötet.
Kassán, 1790. Füskúti Landerer Mihály.
Részletek >>
30. tétel
Molnár János
Magyar könyv-ház. I-IV. szakasz.
Posonyban, 1783. Landerer Mihály ny.
Részletek >>
31. tétel
Tisza-Eszlár. (Napi értesitő.) A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a "Nyirvidék" szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 1-29. szám [egybekötve].
(Nyiregyháza, 1883. Piringer és Jóba ny.)
Részletek >>
32. tétel
Uj Harcos. Szocialista munkásszemle. I-IV. szám.
(Bp.), 1933. (Neuwirth és Wilheim ny.)
Részletek >>
33. tétel
12 röpirat. Antisemitikus havi folyóirat. I-XII. füzet. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1880-1881. ny.n.
Részletek >>