123. árverés - 84. tétel
Ansicht der königlichen freyen Stadt Schaessburg in Siebenbürgen
Segesvár kőnyomatú látképe, délnyugati irányból felvéve. Joseph Neuhäuser nagyszebeni művész rajza nyomán Jacob Alt készítette. Bécsben jelent meg, 1840 körül egy mappában, amely a Vorzügliche Ansichten des Fürstentums Siebenbürgen címet viseli. A gyűjteménynek eddig 10 lapja ismert (Blága László szíves közlése nyomán). Paszpartuban. Mérete: 345 x 460 (375 x 490) mm. |
View of Segesvár in Transylvania. Lithography. |