126. árverés - 141. tétel
Mátyás Diák. VII. évfolyam. 1-52. szám [egybekötve].
Bp., 1894. (Wodianer F. és Fiai ny.) |
Hozzákötve: Mátyás Diák. VI. évfolyam. 52. szám. Pártoktól független, képes politikai élclap. Ritka. |
Restaurált, korabeli vászonkötésben. Lakatos: 1747. |