126. árverés - 142. tétel
Népolvasótár. Szerkeszti és kiadja Mezőfi Vilmos. II. évfolyam. 1-16. szám [egybekötve].
Bp., 1898. ny.n. |
256p. |
Elékötve: Népolvasótár. Szerkeszti és kiadja Mezőfi Vilmos. I. évfolyam. 27-35. szám. Bp., 1897. ny.n. 419-570p. A 27. szám címlapja hiányzik. Szociáldemokrata irányultságú, a nép számára készült ismeretterjesztő hetilap, rajzokkal illusztrált, humoros írásokkal kiegészítve. Összesen három évfolyamot ért meg. |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Lakatos: 2063. |