132. árverés - 520. tétel
Hübner, (Johann Alexander) Sándor gróf
A Brit Birodalmon keresztül. Függelékül a "La France" póstahajó égése 1886. deczember 20-án. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1892. Ráth Mór. |
(4)+415+(1)+(4)+407+(1)p.+1 színes, kihajt. térk. Egészoldalas képekkel. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstábla felső részén ovális mezőben egy hajó képével. |