132. árverés - 521. tétel
Jankó János, dr.
Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Stanley eredeti művei alapján, Burdo életrajzi vázlatának felhasználásával irta ~.
Bp., 1891. Eggenberger. |
(6)+281+(1)p. Gazdagon illusztrált. |
Aranyozott gerincű, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. |