132. árverés - 88. tétel
Áldor Imre
A forradalom költészete. Költemények és közlemények az 1848-1849-iki szabadságharc idejéből. Szerk. és kiadja ~.
Pest, 1867. Heckenast. |
(2)+358+(2)p. Példányunkból hiányzik a címkép. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 82. |