132. árverés - 89. tétel
Áldor Imre
Kossuth és Perczel. Ajánlja a honvéd-egyleteknek és a magyar népnek ~. (Függelékül: Irányi Dániel megjegyzései és a közp. honv. biz. nyilatkozata.)
Pest, 1868. Heckenast Gusztáv. |
94+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |