Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
139. árverés
aaBartók [1-3]
Tételek [4-10]
Csillagászat [11]
Buda és Pest [12]
Céhes emlékek [13-21]
Művészi könyvkötések [22]
Erdély [23-25]
Tétel [26]
1848-1849 [27-34]
Fénykép, fényképészet [35-43]
Folyóirat [44-46]
Főúri könyvtárakból [47-50]
Tételek [51-52]
Szőlészet, borászat [53]
Ifjúságunk kedvencei [54-56]
Jogtörténet [57-58]
Tételek [59-64]
Kézirat [65-80]
Nyelvészet [81]
Kner-nyomtatvány [82-83]
Tétel [84]
Különleges ajánlások [85-97]
Erotika [98]
Magyar avantgárd [99-104]
Színháztörténet [105]
Magyar történelem nagy alakjai [106-117]
Tételek [118-119]
Metszet, látkép [120-126]
Tételek [127-128]
Női arcképcsarnok [129-132]
Oklevél [133-145]
Tételek [146-150]
Plakát [151-152]
Politikai vitairatok [153-155]
Tételek [156-158]
Radnóti Miklósék könyvtárából [159]
Tétel [160]
II. Rákóczi Ferenc és kora [161-162]
Régi Magyar Könyvtár [163-168]
Vadászat [169]
Széchenyi István gróf és kora [170-178]
Szerb Antal [179-186]
Térkép, atlasz [187-188]
XVI. századi nyomtatványok [189-193]
Utazás [194-196]
Tételek [197-199]
139. árverés - Céhes emlékek 13-21
13. tétel
Győr város rézmetszetű látképe a helyi szabócéh magyar nyelvű mesterlevelén.
Részletek >>
14. tétel
A hódmezővásárhelyi szűcscéh kitöltetlen, fametszetű mesterlevele.
Részletek >>
15. tétel
Hódmezővásárhely látképe a helyi szűcscéh kitöltetlen, rézmetszetű mesterlevelén.
Részletek >>
16. tétel
Marckt Hőgyész.
Részletek >>
17. tétel
Nagyszombat város rézmetszetű látképe a helyi mészároscéh német nyelvű mesterlevelén.
Részletek >>
18. tétel
Pest város rézmetszetű látképe a helyi posztókészítők céhének német nyelvű mesterlevelén.
Részletek >>
19. tétel
Pozsony város rézmetszetű látképe a helyi rézművescéh német nyelvű mesterlevelén.
Részletek >>
20. tétel
Révkomárom város fametszetű látképe a helyi szabócéh magyar nyelvű céhlevelén.
Részletek >>
21. tétel
Sopron város fametszetű látképe a helyi csizmadiacéh mesterlevelén.
Részletek >>