Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
143. árverés
Arany János 1817-2017 [1-5]
A reformáció 500 éve [6-29]
Tételek [30-35]
Bibliofil kiadványok [36-43]
Tétel [44]
Csillagászat [45-49]
Tételek [50-55]
Erotika [56-57]
1848-1849 [58-60]
Tétel [61]
Fotóművészet [62-69]
Ifjúságunk kedvencei [70-73]
Tételek [74-78]
Judaica, zsidókérdés [79-80]
Tételek [81-82]
Kézirat [83-93]
Kossuth Lajos és kora [94-96]
Tételek [97-100]
Különleges ajánlások [101-111]
Tétel [112]
Magyar avantgárd [113-115]
A magyar felvilágosodás gyöngyszemei [116-117]
Tételek [118-119]
Metszet, látkép [120-121]
Mezőgazdaság [122-124]
Tételek [125-126]
Oklevél [127-132]
Orvostörténet [133-137]
Tételek [138-141]
Plakát [142-145]
Tételek [146-158]
Széchenyi István gróf és kora [159-163]
Tétel [164]
Szőlészet, borászat [165-166]
Térkép, atlasz [167-190]
XVI. századi nyomtatványok [191-194]
Tétel [195]
Utazás [196-198]
Tétel [199]
143. árverés - Bibliofil kiadványok 36-43
36. tétel
Ady Endre
Rövid dalok egyről és másról. ~ százhetvennégy ismeretlen verse. Összegyűjtötte: Földessy Gyula.
Bp., 1923. Amicus.
Részletek >>
37. tétel
Heine, Heinrich
Firenzei éjszakák. Forditotta Biró Sándor.
Bp., (1923.) Dante.
Részletek >>
38. tétel
Király György
Az Miasszonyunk Szíz Mária csodáiról való hét legenda, mellyeket egynihány szenteknek életeknek rövid históriájával egyetemben több régi magyar manuskriptumokból kiszedegetett ~ deák
Gyoma, 1920. Kner Izidor.
Részletek >>
39. tétel
(Longosz) Longus
Daphnis és Chloé. Pásztorregény.
Wien, é.n. Hellas Verlag.
Részletek >>
40. tétel
Luther, Arthur
Die Mär von der Heerfahrt Igors. Der ältesten russischen Heldendichtung Deutsch nachgedichtet von ~.
München, 1923. Orchis.
Részletek >>
41. tétel
(Pesti Gábor)
Novum Testamentum seu quattuor evangeliorum volumina lingua Hungarica donata, Gabriele Pannonio Pesthino Interprete. Wy Testamentum magyar nyeluen. Cum gratia & privilegio Romane Regiae Maiestatis ad quinquennium. 1536.
Bp., 1895. MTA.
Részletek >>
42. tétel
Villon, (Francois)
A szegény ~ tíz balladája és A szép fegyverkovácsné panasza. Forditotta Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival.
(Bp., 1940.) Singer és Wolfner.
Részletek >>
43. tétel
Wilde, Oscar
A readingi fegyház balladája. Forditotta Tóth Árpád. Komjáti Vanyerka Gyula nyolc eredeti rézkarcával.
Bp., 1921. Dante.
Részletek >>