156. árverés - 316. tétel
A' juh, annak fajai, betegségei, gyógymód, orvos- és óvszerek, takarmányozás, gyap, és gyapkezelés. Legjobb angol források után.
Pesten, 1848. Emich Gusztáv. |
VIII+(3)+475+(1)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Enyhén kopottas, későbbi félvászon-kötésben. |