156. árverés - 317. tétel
Konkoly Thege Sándor, dr.
Állattenyésztésünk fejlődésének fő feltétele. Javaslatok takarmánytermelésünk javítására. (Tanulmány az állattenyésztési politikánk köréből.)
Bp., 1920. Pátria. |
148p. |
Hozzákötve:
Állattenyésztésünk vám- és egészségügyi védelme a jövőben (Vámpolitikai tanulmány).
Bp., 1922. "Pátria". 20p. Dedikált példány.
Hozzákötve:
A világverseny és mezőgazdaságunk jövője
Bp., 1924. "Pátria". 48p. Dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |