158. árverés - 202. tétel
Német nyelvű, kéziratos menük gyűjteménye.
Az 1862. február 4. és október 5. között keltezett ételsorok feltehetően egy budai vendéglőből származnak (az első kötéstábla belső oldalán talán "Fáczán Vendéglő (Zugliget)" ceruzás beírás olvasható.
130 beírt oldal. |
Erősen kopottas, sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |