158. árverés - 389. tétel
Milleker, (Bódog) Felix
Geschichte der kön. Freistadt Werschetz. I-II. Bände [egybekötve].
Bp., 1886. Ráth Mór. |
XIII+(2)+334+(4)+398+(1)p.+3 kihajt. térk. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstábla közepén a város címerével. |