158. árverés - 539. tétel
(Vanel, Claude)
Histoire des troubles de Hongrie. Tome troisiéme. Depuis 1684. jusques 1686.
Amsterdam, 1687. Pierre Mortier. |
(12)+348+(11)p. A három kihajtható melléklet hiányzik. |
A mű négy részben teljes. |
Enyhén kopottas gerincű, XIX. századi félbőr-kötésben. |
Poss.: Gróf Szécsen Antal könyvjegyével. |