159. árverés - 93. tétel
Török Sophie
Hintz tanársegéd úr. Regény.
Bp., 1934. Káldor. |
177p. Első kiadás. A címlapon ajánlással: |
Márai Sándornak szeretettel Török Sophie. |
Erősen kopottas, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán felragasztott, rajzos borítóval. |