142. árverés - 148. tétel
Huszár Károly
Az égő Oroszország. Báró Wrangel, Péter orosz fővezér, Denikin Antal orosz hadvezér és Miliukov Pál volt orosz külügyminiszter szives közreműködésével irta ~. Második kiadás.
Bp., 1926. Dante. |
333+(3)p. Szövegközti rajzokkal. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |