144. árverés - 166. tétel
Fleg, Edmond
Miért vagyok zsidó? Franciából fordította: Bisseliches Mózesné.
(Bp., 1933.) Mult és Jövő. |
65+(3)p. |
Elékötve: Bloch, Chajim: Hers Osztropoler tréfái és mókái. Egy zsidó Ludas Matyi a 18. században. Bp., 1935. Remény. 64p. Két levél (55-58p.) másolattal pótolva. Elékötve: Lehmann, (Marcus): Ősi fény. Történeti regény Akiba korából. Bp., 1935 Remény. 53+(2)p. |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. |