144. árverés - 180. tétel
Katonai zsebkönyv. Kalauz a korszerű hadak útján. Szerkesztették vitéz Oszlányi Kornél — vitéz Szécsy Imre.
Bp., 1928. Wodianer D. és Fiai. |
(6)+XI+(4)+660+(6)p.+Melléklet a Katonai Zsebkönyvhöz (64p., a kötet végén kialakított tokba helyezve) |
Kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérüléssel. |