144. árverés - 253. tétel
Krúdy Gyula
Nyíri csend. Elbeszélések.
Bp., 1903. Lampel. |
74+(1)p. Első kiadás. (Magyar könyvtár. 347. szám.) |
Hozzákötve:
A sorozat további két darabja. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Felül erősen megvágva. |